O nas

Nie trać czasu na szukanie dobrego zespołu. Tak to my zespół muzyczny z klasą.

Zespół muzyczny Limits - gramy i śpiewamy na weselach, zabawach tanecznych imprezach plenerowych, studniówkach oraz wszędzie gdzie nas zaproszą. Zespół na wesele Limits to niepowtarzalne nowocześnie brzmiące aranżacje plus wykonanie sprawiają że wesela są świetnie przyjmowane przez gości weselnych i to daje gwarancje doskonałej, udanej zabawy. Nasz repertuar to tzw. szeroko rozumiana muzyka rozrywkowa, która dopasowana jest do wymagań i oczekiwań klienta. Zespół weselny limits Nasze atuty: Oryginalne i niepowtarzalne aranżacje ( Na co dzień pracujemy w własnym studio nagrań)  Profesjonalne wykonanie znanych piosenek weselnych wykonywanych przez zespół muzyczny na wesele.  Świetny kontakt z gośćmi zaproszonymi na wesele.  Atrakcyjny dynamiczny repertuar porywający do tańca.  Wysoka kultura osobista i dobra prezencja.  Umiejętność dopasowania się do każdych warunków i wymagań organizatora imprezy.  Jesteśmy mili, sympatyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie.  Zawsze dojeżdżamy na czas, a na weselach, imprezach rozdajemy gratis płyty CD z wykonywanymi przez nas utworami.  Posiadamy własny transport, gramy na ternie całego kraju oraz poza granicami.  Konkurencyjne Ceny wystawiamy faktury. Najlepsza kapela weselna z Kościelca koło Częstochowy

Limits gwarantuje:

Zabawę przez całą noc w czasie wyznaczonym przez klienta.  Profesjonalną konferansjerkę, humorystyczne prowadzenie imprezy,  starannie dopracowany scenariusz i repertuar. Specjalne konkursy i zabawy tematycznie związane z prowadzonym przyjęciem weselnym lub inną imprezą okolicznościową. Prowadzenie imprezy według wytycznych i scenariusza powierzonego przez zleceniodawcę.

Na życzenie przygotujemy:

Tylko u nas Magic Show, (pokaz iluzji z udziałem zaproszonych gości weselnych).  Specjalnie przygotowany program biesiadny przy stołach z wykorzystaniem instrumentów akustycznych (akordeon, gitara akustyczna, tamburyn, mikrofon bezprzewodowy). Sprzęt: Instrumenty muzyczne znanych światowych firm: KORG, ROLAND, IBANEZ, YAMAHA, SENNHEISER i inne. Dużej mocy zestaw nagłośnieniowy 2 x 2000W Profesjonalna rampa sceniczna z efektownym oświetleniem typu par, lasery, revo, flovers, wytwornica dymu i inne: