DJ Na Wesele Warszawa

Doświadczony DJ wodzirej do tego wokalistka to gwarancja udanej zabawy dla wszystkich gości!

DJ na wesele Warszawa. Czy jeden człowiek z laptopem może rozbawić wesele ? W tym artykule przeanalizujemy sens wynajęcia DJ na tak ważną w życiu uroczystość jaką jest wesele. DJ czy zespół muzyczny ? Planując osiemnaste urodziny większość wybrała by didżeja. Czy organizując wesele będzie tak samo ? Bo jak jeden człowiek z laptopem, jest w stanie dorównać grupie muzycznej która śpiewa i gra na instrumentach muzycznych ? Wszyscy od zarania dziejów przyzwyczajeni są do zespołu muzycznego który na żywo śpiewa piosenki i przyśpiewki weselne i trudno jest sobie wyobrazić żeby na przyjęciu weselnym w Warszawie, jedna osoba odtwarzała muzykę z komputera. Dlatego postanowiliśmy zająć się tym tematem.

Dj Na Wesele Warszawa.

DJ na wesele - Czy wypada ?

Andy Mars - DJ który rozbawi wszystkich !

Organizując 18 urodziny lub wesele zawsze należy pomyśleć o dobrej muzyce. To właśnie muzyczna oprawa imprezy najbardziej decyduje o udanej potańcówce. Jeśli Wasz budżet jest ograniczony to wtedy zamiast zespołu muzycznego myślimy o wynajęciu didżeja. No tak ale jak wybrać takiego który zna się na rzeczy. 

W kilku punktach postaram się to opisać. Po pierwsze DJ musi dobrze znać repertuar muzyczny a przede wszystkim powinien posiadać umiejętność dopasowania piosenki do tego czego goście np. weselni oczekują. Następną bardzo istotną rzeczą jest umiejętność konferansjery czyli poprowadzenia osiemnastki czy wesela. Bardzo bobrze jeśli didżej jest muzykiem i czasami do odtwarzanych podkładów dogrywa swoje partie instrumentalne. Wręcz idealną rzeczą było by gdyby didżejowi towarzyszyła np. solistka która razem z gośćmi mogła by zaśpiewać przysłowiowe sto lat lub inne hity nie tylko weselne.

Dopełnieniem całości powinien być profesjonalny i niezawodny sprzęt jakim DJ powinien posiadać. Przede wszystkim należy wymienić urządzenia takie jak nagłośnienie dopasowane do ilości gości na sali oraz efektowne oświetlenie, które również tworzy świetną wręcz czasami klubową atmosferę. Podsumowując ten artykuł, jeśli szukasz idealnego DJ na planowaną  imprezę koniecznie skontaktuj się zemną. Zadzwoń na nr tel. 603 890 969 lub pisząc mejla biuro@limits.com.pl chętnie odpowiem na wszystkie pytania. DJ Andy Mars

Dj na wesele - cennik

Ile kosztuje wynajęcie Dj - ja.

Mamy przygotowane kilka opcji oprawy muzycznej.

Opcja pierwsza najtańsza to: Jeden DJ na weselu koszt od 2500 zł.

Opcja druga to Dj i zespół muzyczny. W jednym bloku muzycznym piosenki grane i śpiewane na żywo mieszane są piosenkami granymi przez Dj. Prowadzenie całego wesela jest identyczne jak w przypadku wynajęcia zespołu muzycznego. Po oczepinach zostaje sam DJ który prezentuje piosenki przygotowane specjalnie na wesele. 

Taka opcja to 2 osoby Dj i solistka koszt od 3500 zł

Wybierz opcję dla siebie, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Dj na wesele Warszawa - Cena ?

Dj na wesele WarszawaKoszt DJ’a na wesele w Warszawie może się wahać od 2000 do 6000 złotych. Cena zależy od kilku czynników, takich jak:

  • Doświadczenie DJ’a: Bardziej doświadczeni DJ-e zazwyczaj pobierają wyższe ceny.
  • Popularność DJ’a: Znani DJ-e z dużą renomą mogą kosztować nawet więcej niż 6000 złotych.
  • Termin wesela: Wesela w weekendy i w szczycie sezonu (np. latem) są zazwyczaj droższe.
  • Długość imprezy: Im dłużej DJ będzie grał, tym więcej będzie kosztować.
  • Dodatkowe usługi: Niektórzy DJ-e oferują dodatkowe usługi, takie jak prowadzenie zabaw i animacja gości, co może zwiększyć koszt usługi.

Oto kilka wskazówek, jak zaoszczędzić na DJ’u na wesele:

  • Zacznij szukać DJ’a z wyprzedzeniem: Im wcześniej zaczniesz szukać, tym większe masz szanse znaleźć dobrego DJ’a w dobrej cenie.
  • Porównaj oferty różnych DJ’ów: Nie bój się negocjować ceny.
  • Zastanów się nad zatrudnieniem mniej doświadczonego DJ’a: Mniej doświadczeni DJ-e mogą być tańsi, a nadal mogą zapewnić dobrą zabawę.
  • Zrezygnuj z dodatkowych usług: Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych usługach, takich jak prowadzenie zabaw, możesz zaoszczędzić pieniądze, rezygnując z nich.