Zespół na studniówkę Częstochowa

Zespół na studniówkę.

zespół na studniówkę
Limits – Zespół na studniówkę

Studniówka do bardzo ważny element każdego ucznia klasy maturalnej. Dlatego istotną rzeczą jest idealne zaplanowanie zabawy studniówkowej. Po pierwsze należy zaplanować miejsce, to znaczy wybrać salę taneczną. Kiedyś studniówki odbywały się salach gimnastycznych które były częścią szkoły. Dzisiaj studniówki odbywają się w specjalnie wynajętych lokalach np. Hala Polonia Częstochowa

Gdy już mamy lokal na studniówkę kolejną czynnością jest wybranie zespołu muzycznego najlepiej żeby w składzie takiej oprawy muzycznej był DJ. Cała zabawa studniówkowa zależy od zespołu który przygotuje odpowiedni repertuar. Zaczynając od tradycyjnego Poloneza poprzez muzykę z różnych gatunków. W przerwach kiedy zespół muzyczny nie gra do akcji wchodzi DJ.

Jesteśmy zespołem który idealnie potrafi się dopasować do imprezy studniówkowej. W naszym asortymencie posiadamy wysokiej klasy nagłośnie dzięki któremu możemy zagrać na każdej wybranej sali nawet do 1000 osób. Posiadamy profesjonalną rampę z oświetleniem scenicznym dzięki któremu uczestnicy zabawy studniówkowej poczują się jak na dużym koncercie.

Zapraszamy uczniów klas maturalnych, przewodniczących trójek klasowych do kontaktu z zespołem Limits.

Przedstawiciel naszego zespołu chętnie przyjedzie na spotkanie i odpowie na wszystkie pytania oraz przedstawi dokładną i uczciwą ofertę.

Możecie kopiować i rozpowszechniać do woli.
Warunek podpisać
Wykonawca Limits
muzyka : Andrzej Gołda
tekst: Martyna Dziekanowska

Przeczytaj opinie

Gwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie.

Studniówka 2013 Hala Polonia Częstochowa

[/html][/fluid]